Płatności on-line

 

Leasing dla firm

 

Produkt dnia
TROFEO NAROŻNIK
TROFEO NAROŻNIK
3 899,00 zł
szt.
Logowanie
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatność i dostawa

Raty

Oferty kredytów ratalnych w sieci salonów meblowych "PERFECT TIME"

Z płatności za pośrednictwem kredytu ratalnego może skorzystać każda osoba pełnoletnia posiadająca numer PESEL oraz pełną zdolność do czynności prawnych, która:
- legitymuje się ważnym dowodem osobistym (obywatel Polski) lub kartą stałego pobytu i paszportem (obcokrajowiec) oraz
- wykazuje się stałymi i akceptowalnymi przez kredytobiorcę dochodami, których wysokość potrafi udokumentować.

Szczegóły dotyczące warunków zakupów na raty oraz wymaganych dokumentów dostępne w salonach sieci "PERFECT TIME".Gwarancja

Informacje dotyczące gwarancji i jakości produktów z oferty salonów meblowych "PERFECT TIME".

Jakość mebli sprzedawanych w salonach sieci "PERFECT TIME" była wielokrotnie doceniana przez niezależnych ekspertów. Producenci z którymi współpracujemy otrzymali wiele prestiżowych nagród świadczących zarówno o niepowtarzalnym, oryginalnym wzornictwie jak też o najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Większość mebli produkowana jest z surowców naturalnych z zachowaniem bardzo surowych norm. Wszystkie meble sprzedawane w sieci salonów meblowych "PERFECT TIME" objęte są gwarancją a także bezpłatną posprzedażową obsługą serwisu gwarancyjnego. Minimalny okres objęcia mebli gwarancją to 2 lata (licząc od dnia otrzymania mebli).

Maksymalny okres obowiązywania gwarancji na wybrane meble to nawet 6 lat!Płatność

Płatności on-line obsługiwane w sieci salonów meblowych "PERFECT TIME" przez Przelewy24

Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z ponad 250 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.Dostawa

Dostawa, montaż i wniesienie mebli zakupionych w salonach meblowych "PERFECT TIME".

Firma "PERFECT TIME" współpracuje z firmą transportową, której usługi są do dyspozycji klientów sieci od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Transport mebli na terenie miasta i poza jego obrębem jest płatny - koszt transportu jest stały; uzależniony od odległości z salonu firmowego, w którym został dokonany zakup. Istnieje możliwość odbioru mebli we własnym zakresie z magazynów firmy "AVATAR PLAST" (niezbędne wcześniejsze telefoniczne poinformowanie obsługi salonu).

Istnieje również możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu mebli - w każdym przypadku cena uzgadniana jest indywidualnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe